Şifremi unuttum

Üyeliğiniz ile birlikte ArkArena ve AliveInGames

sitelerimize de giriş yapabilirsiniz.

ArkArena AliveInGames
Konu: başka bir fps tarzı oyundan buraya transfer oluyorum..
  • Önceki
  • 1
  • Sonraki
Konuyu başlatan: Skalonga86
Konuyu paylaş :
Skalonga86
merhabalar..
öncelikle oyun yöneticilerine ve diğer player arkadaslara buradan slmlar..
ben bir başka fps tarzı oyundan buraya baslıyorum umarım buna değer :) reklam olmasın dıye oyun ismini yazmak istemiyorum..
forumda gezındıgım ve gordugum kadarıyla GM arkadaslar oyunla baya igili ve sorunları çözebilmek için çaba gösteriyorlar.. bu bir oyuncu için oyuna çekicilik getiriyor.. şahsen bana göre öyle..

bu arada 5 eylülde gamex fuarında oyun standı yerini alacakmı? yönetici arkadaşlar?

oyun içerisinde görüşmek üzere..
Cevap veren: FairyTales
Konuyu paylaş :
FairyTales
Oyun Yöneticisi
Skalonga86 isimli üyeden alıntı:
merhabalar.. öncelikle oyun yöneticilerine ve diğer player arkadaslara buradan slmlar.. ben bir başka fps tarzı oyundan buraya baslıyorum umarım buna değer :) reklam olmasın dıye oyun ismini yazmak istemiyorum.. forumda gezındıgım ve gordugum kadarıyla GM arkadaslar oyunla baya igili ve sorunları çözebilmek için çaba gösteriyorlar.. bu bir oyuncu için oyuna çekicilik getiriyor.. şahsen bana göre öyle.. bu arada 5 eylülde gamex fuarında oyun standı yerini alacakmı? yönetici arkadaşlar? oyun içerisinde görüşmek üzere..

Merhabalar,

Hoşgeldiniz elimizden geldiğince sorunlarınızı çözmeye çalışıyoruz.Bu arada malesef bu sene GameX fuarın da yer almayacağız ama gelecek sene orda olmayı umut ediyoruz.
Cevap veren: Skalonga86
Konuyu paylaş :
Skalonga86
hoşbulduk..
oyuna sadece ben gelmiyorum beraberimde bahsettiğim diğer oyundan takım arkadaslarımıda getiriyorum.. inş onlarda beğenirler ve bundan sonra burada olacağız..

gamex fuarında seneye görüşmek dileğiyle o zmn :)
Cevap veren: banshee1
Konuyu paylaş :
banshee1
Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz :) Madem takım olarak geliyorsunuz 6000 TL ödüllü "Büyük Av" turnuvasını incelemenizi tavsiye ederim.

Şimdiden keyifli oyunlar.
  • Önceki
  • 1
  • Sonraki
Foruma mesaj yazabilmeniz için kayıt olmalısınız veya üye girişi yapmalısınız!
2013 © Tüm hakları saklıdır.